Po roce: stále pracujeme na Wiki!

Už je to více než rok, co jsem převzal všechny věci týkající se Tapped Out na wiki. A přestože to šlo mnohem hladčeji, než jsem očekával, je to stále hodně práce’. Mnohé jsem se musel’učit za pochodu, protože jsem měl jen malé znalosti o tom, jak fungují soubory hry Tapped Out. Ale nakonec jsem se k tomu dostal a teď už si jsem se soubory’docela jistý.

V Tapped Out jsou superprémiové nákupy, za které musíme utratit peníze, abychom je získali, a já potřebuji získat vše pro wiki, takže jsem do Tapped Out utápěl spoustu peněz. Spoustu peněz. A teď se blíží Černý pátek/Den díkůvzdání. V té aktualizaci jsou vždycky drahé nákupy a člověk musí hodně utrácet, aby si všechno odemkl.

Takže, nerad o to žádám, ale kdyby mi lidi mohli darovat peníze, tak’půjdou částečně zpátky do Tapped Out a do wiki. Cokoli, co mi dáte, velmi ocením, protože dělat wiki je momentálně v podstatě moje jediná práce. Přispět mi můžete buď prostřednictvím Ko-fi nebo PayPal.me

Práci na Wikisimpsonech miluju a nechtěl’bych s ní nikdy přestat. Ale někdy si to na mně vybírá svou daň, takže když vidím, že lidé oceňují to, co dělám, a chtějí, abych na tom pracoval dál, hodně mi to pomáhá. Děkuji vám za přečtení.

Článek je přeložen z webu The Springfield Shopper.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *