Aktuální informace o stavu Wikisimpsonů

Jsem si jistý, že tohle je úplně jiná zpráva, než na jakou jste všichni’zvyklí. Jsem Solární drak, hlavní administrátor a hlavní tvůrce obsahu Wikizpráv. Na wiki’pracuji od roku 2009 a za tu dobu jsem pro ni vytvořil tisíce článků. Jsem’také osobou, která spravuje účty na sociálních sítích a server Discord.

Po mnoho let byl LetsPlayNintendoITA dalším z hlavních tvůrců obsahu pro wiki. Byl hlavním tvůrcem a editorem aktualizační stránky Tapped Out. Vytvořil také mnoho novinek o nových epizodách a informací. Jeho poslední editace na wiki však proběhla 12. října a od té doby jsme o něm’neslyšeli.

Protože LPN zmizel, vyvolalo to ve mně určitou paniku, protože to znamená, že jsme neměli nikoho, kdo by vytvářel stránky událostí Tapped Out. Snažil jsem se co nejlépe naučit, jak věci fungují, a jsem si jistý, že mohu pracovat na stránkách události v nepřítomnosti LPN’a. V současné době se mi daří pracovat na stránkách události. Nemám však k dispozici všechny nástroje, které měl LPN k práci na stránkách. Proto budou některé funkce na stránkách v budoucnu chybět. Zejména úkoly a dialogy a seznam změn. Pravděpodobně budou chybět i některé další funkce a věci se budou aktualizovat pomaleji, jak se budu učit, jak se věci dělají.

Naneštěstí se mi kvůli zmizení LPN’v podstatě zdvojnásobila pracovní zátěž. Většinu tvorby obsahu na wiki teď dělám sám. U každé nové epizody vytvářím galerii stránek Vzhled, vytvářím všechny stránky pro nové věci a doplňuji stávající stránky, doplňuji stránky s kulturními odkazy/ zajímavostmi, doplňuji stránky s titulky (a přidávám je všechny na IMDb), dělám stránku s citáty, doplňuji informace o gagy v úvodní sekvenci, dělám další různé úpravy všude na wiki pro nové epizody. LPN se dříve staral i o zápletky a některé další změny, ale to teď všechno spadá na mě. Také jsem se staral o přidávání postav, budov a dekorací na stránky Tapped Out.

Teď mám ještě víc práce a začíná mě to’zahlcovat. Způsobuje mi to’hodně stresu a úzkosti, zvlášť když to všechno dělám bez placení. Redaktoři Wikizpráv nedostávají za svou práci peníze. Proto jsem založil ko-fi stránku. Nebudu’požadovat, aby mi lidé přispívali, jinak’přestanu na wiki pracovat, mám v plánu pracovat dál bez ohledu na to, kolik nebo jak málo peněz dostanu. Ale začíná to pro mě být čím dál víc práce, a ne jen koníček, který dělám pro zábavu. Také mi to’teď hodně ubírá z volného času.

Takže to’je v podstatě vše. Odteď budu’pracovat na stránkách Tapped Out, pokud se nevrátí LPN. Proto prosím lidi, aby se mnou měli trpělivost, až budu na stránkách pracovat a snažit se přijít na to, jak věci fungují. Jen bych si moc přál, aby moje první úplná aktualizace’nebyla ta na Den díkůvzdání se všemi těmi záhadnými krabičkami…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *